ממליצים עו"ד יואב אלמגור

עו"ד יואב אלמגור מייצג חיילים, מלש"בים, שוטרים, שב"ס, אנשי מערכת הביטחון, נפגעי איבה וטרור ונזקי גוף, בעל ניסיון של מעל 30 שנה

"היית עו"ד מדהים ואני מודה לך על המאמץ הרב שהשקעת בתיאום ובהכנת המסמכים משפטיים, הניסוחים המקצועיים וההתנהלות בבית משפט וכל מול וועדות משרד הביטחון. הידע המקצועי שלך והיכולת להבין את המצב ולהציע פתרונות יעילים נתנו לי ביטחון רב במהלך התהליך."
"עו"ד יואב אלמגור הוכיח יכולת יוצאת דופן בניהול התיק שלי מול משרד הביטחון. גם הרופאים המומחים שהכרתי באמצעותו, היוו ביחד איתו, צוות מנצח. עו"ד אלמגור התייצב מוכן ונחוש עם בקיאות יוצאת מן הכלל לגבי התיק והארועים שגרמו לנכותי בזמן שרותי הצבאי. הוא ממוקד מטרה וגרם לקריסה מוחלטת של העדויות והעדים מטעם משרד הביטחון והוכיח שהצדק מנצח."
"נלחמת כמו אריה בקרב ובזכותך זיכונו באחוזי נכות גבוהים, כל משפחתי מוקירה לך תודה, על התמיכה ברגעים קשים אלו."
"את המערכה שלנו ושל בננו א. החייל הלוחם, החובש הקרבי להכיר בבננו א. כנכה צהל הלום קרב, התחלנו בדיוק לפני 9 שנים. בכל הקרבות לאורך המערכה הפסדנו אך בימים אלה התבשרנו שנצחנו במערכה."
"ידענו שהמשפט לא יהיה קל, אבל אתה תמיד היית שם. ליווית אותנו לאורך כל הדרך, תיווכת לנו את עולם המשפט למושגים שנבין, תמיד הסברת מה הצעד הבא. עם המון רגישות, ובלי לייפות את המציאות-תמיד אמרת מה צפוי ועם זאת תמיד עזרת לנו לשמור על אופטימיות. שמחה שהצלחנו להוכיח את צדקתנו."
"הגענו אליך לאחר הכרעה קשה בבית משפט השלום, ובזכותך זכינו בהכרה לאחר ערעור לבית המשפט המחוזי. תוך מאבק עיקש, הסתכלות רחבה ואמנה רבה עזרת להטות את כף מאזני הצדק כנגד כל הסיכויים."
"במשך הזמן, לא מעט פעמים הרמנו ידיים והתייאשנו שנגיע לצדק ובכל זאת אתה תמיד ידעת להרים להסביר ולשכנע אותנו להמשיך במערכה כדי שבסופו של דבר תוכל להוכיח את טענותינו."
"יואב, תודה רבה, וה' ישלם שכרך ותהיי משכורתך שלמה מן השמים. עליך נאמר אשרי מי שעוסקים בצרכי ציבור באמונה, כי באמת האמנת בתיק ורצית להביא לתוצאות הטובות ביותר-והגעת אליהם."
"עשור שראיתי אותך נחוש ומדויק מול משרד הבטחון, ומהצד השני היית לי משענת ברגעים הקשים, והיו רבים. חיזקת אותי מאוד בתהליך הזה. תמיד ידעת מה לומר, גם כשהייתי במצב שביר, וחשבתי לוותר על הכל."
"היית עו"ד מדהים ואני מודה לך על המאמץ הרב שהשקעת בתיאום ובהכנת המסמכים משפטיים, הניסוחים המקצועיים וההתנהלות בבית משפט וכל מול וועדות משרד הביטחון. הידע המקצועי שלך והיכולת להבין את המצב ולהציע פתרונות יעילים נתנו לי ביטחון רב במהלך התהליך."
"ברצוננו להגיד לך תודה ענקית על תהליך שנמשך כ- 5 שנים ובסיומו קיבלנו ממשרד הביטחון/משרד השיקום את מלוא ההכרה במצבו הנפשי של בננו."
"תודות עמוקות לך עורך דין יואב אלמגור על הנאמנות, על המסירות, על החברות, על האנושיות ועל מקצועיות ברמה העליונה ביותר!"
"לא אצליח למצוא את המילה שתספק את הרצון להודות על טפול מקצועי ומסור כמו שקיבלתי במשרדך, על ההכוונה, הידע העשיר, הנסיון, התחכום. תודתי והערכתי נתונות לך על שנים של מקצועיות הקדשה ואנושיות חסרת גבולות."
"שמח על הצעד שעשיתי לאחר שנים רבות ובחרתי בך. בחדות מחשבה, ביצירתיות ובעטך המושחז הערת את המקומות בהם נימי הכאב מקבלים תוקף משפטי. תודה על שעמדת לצידי."
"במהלך השנים הוכחת שוב ושוב כי בתחומך אין המשתווה לך, טיפלה בסוגיית נכותי המורכבות אל מול משרד הביטחון ומשטרת ישראל באסרטיביות וביעילות רבה."
"נלחמת כלביא בבית המשפט וכאריה בוועדות של משרד הביטחון, הרגשתי שיש לי גב ושיש על מי לסמוך ולא רק במילים אלא, גם בתוצאות של הכרה בנכותי בפועל."
"הייתי בר מזל שיצא לי להכיר באמת עו"ד ישר, אמין וכנה, העוסק לילות כימים למען נכי צה"ל באמונה."
"הערכה ותודה אילו רק מעט מילים שבהן גלומה מערכה שלמה של מאבק, על מנת להכיר בנכותי המורכבת ולהגיע לתוצאות."
"מהרגע הראשון שנכנסתי למשרד חשתי שאני בידיים הכי טובות ועוטפות, ידעת שלקחת על עצמך משימה ומטרה לניצחון מול גוף ענק וחזק."
"תודה מקרב לב על הטיפול המקצועי והמסור על האנושיות והרגישו ועל הזמן הרב שהקדשת על הלחימה במערכות השונות, ללא חת."
"אני מודה לך, יואב, על התקווה שנטעת בי, התמיכה והליווי בהליך המשפטי, על המקצועיות, האחריות, הנאמנות והנחישות שהפגנת לאורך הטיפול בתיק, ועל האמון שנתת בי. מילים אלה אני כותב בדמעות של שמח על שזכיתי לבחור בך לייצג אותי."
"לשמחתי הרבה, פגשתי אותך יואב וביכולות מקצועיות טובות וברגישות רבה, הוצאת לאור את בדקתי ונחלת הצלחה גדולה בזכויות המגיעות לי."
"אבקש להודות לך מקרב לב, על הייצוג המרשים שלך בוועדה עליונה של משרד הביטחון. נפעמתי מכישרונך הרב, כישוריך המקצועיים והידע הרפואי הרב. למרות מורכבות התיק שלי, הגעת לתוצאה חיובית בנועם ובהסברים ששכנעו את חבר הוועדה."
"ברצוננו להביע את תודתנו והערכתנו מעומק הלב. בטיפולך בתיק על אחוזים גבוהים. שנעשתה במסירות והקפדה מרובה ביושר ובמקצועיות ראויים לשבח."
"ברצוני להביע הערכתי על הטיפול המסור והאדיב, על היחס החם, ובמיוחד על התוצאה המרשימה, שהשגתי בזכותך."
"ברצוני להודות לך על עבודתך המקצועית, העניינית והממוקדת, בזכותך אני חי חיים מלאים, אני מרגיש שהרווחתי לא רק עורך דין יוצא מן הכלל, אלא חבר יקר, שאפשר לפנות אליו ואפשר לסמוך עליו. יישר כוח!"
"במקצועיות, בנחישות ובהתמדה, במסירות ובסבלנות, הצלחת לנהל מאבק איתנים מול מערכת בירוקרטית מנוכרת ובתוצאה הסופית לזכות בתיק ולהוציא את הצדק לעור."
"תודה על ההשקעה, האמונה ובעיקר על הידע והנסיון המקצועי שאין להם מתחרה, תודה שנלחמת עבורנו וממשיך להילחם למען התוצאה הטובה ביותר."
"תודה על ההשקעה שהניבה פרי – הכרה ב 100% במחלת הלב והעלאת האחוזים לפגיעת הראש ב 20% נכות. "
"ליווית אותי בכל הועדות הרפואיות והקדשת עבורי מזמנך העמוס. בסופו של תהליך, משרד הביטחון הכיר בהחמרה במצבי וזיכה אותי באחוזי נכות גבוהים."
"אין לי ספק כי התנהלותך המקצועית אישית הן אלו שהובילו להחלטה ולתוצאה המרשימה. אני מודה לך על הטיפול המסור ומאחל לך המשך עבודה ועשיה חשובה למימוש זכויות של נכים מהמשטרה והצבא."
"ברצוננו להביע את תודתנו והערכתנו מעומק הלב. בטיפולך בתיק על אחוזים גבוהים. שנעשתה במסירות והקפדה מרובה ביושר ובמקצועיות ראויים לשבח."